+48 605 580 290 Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
Znajdziesz nas na
allegro
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
NASZE MARKI

nasze marki
 
PARTNERZY

Mamy-biegamy
BeFitMom-Olga Lipczyńska
karta dużej rodziny
Karta Rodziny dużej
Wielkopolska Karta Rodziny
Rodzina 5+
3 pokolenia - jedna wycieczka

Korzystając z wolnego dnia, szczególnego, bowiem to Dzień Mamy, chcąc dać odpocząć i odetchnąć od trudów dnia codziennego mamie najmłodszego pokolenia Małego Guliwera, zrobiliśmy 3 pokoleniową wycieczkę rowerową, dając tym samym chwilę odpoczynku mamie Wiktorii. Na wycieczkę zabraliśmy jedną z lżejszych dwuosobowych przyczepek - Thule Chariot Cheetah. Dwuosobowa.. bo nieodzownym towarzyszem podróży był bałwan Olaf z bajki Kraina Lodu:) który dzielnie podróżował z nami zapięty w pięcio punktowe pasy bezpieczeństwa. Zwiedzając okolice Moraska i piątkowskich osiedli odwiedziliśmy kilka placów zabaw, Akademię Jazdy Konnej Biały Jednorożec, oraz zewnętrzną siłownię w Żurawincu. Zabawa przednia dla każdego - dziadka Wiktorii, taty Wiktorii i oczywiście samej Wiktorii:) 


SALON i SKLEP
MAŁY GULIWER
ul. Miętowa 29/20
62-064 Plewiska
Tel. 605-580-290
(przed przyjazdem warto zadzwonić)

WYPOŻYCZALNIA
zapraszamy do naszego Salonu
godziny otwarcia w dziale kontakt
MAŁY GULIWER

Jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Odwiedź nas i przekonaj się :)
Salon z przyczepkami rowerowymi,
wózkami biegowymi i
nosidłami turystycznymi.
TEST & BUY
Zapraszamy!!
© Mały Guliwer 2012-2018 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl         Wersja serwisu:
 
^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »