+48 605 580 290 Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
Znajdziesz nas na
allegro
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
NASZE MARKI

nasze marki
 
PARTNERZY

Mamy-biegamy
BeFitMom-Olga Lipczyńska
karta dużej rodziny
Karta Rodziny dużej
Wielkopolska Karta Rodziny
Rodzina 5+
Rodzinny piknik sportowy Mamy-Biegamy w Luboniu 30.04.2016

Rodzinny piknik sportowy Mamy-Biegamy w Luboniu który odbył się w dniu wczorajszym zaliczamy do niezwykle udanych eventów!:) Świetna, słoneczna pogoda, piękny teren i super zorganizowana impreza! Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy w dużej mierze odwiedzili nas całymi rodzinami, tworząc prawdziwie piknikową, sielankową atmosferę:) Jeszcze raz dziękujemy grupie Mamy-Biegamy za zaproszenie. Wszystkim dzieciakom, które tak dzielnie uczestniczyły w konkurencjach sportowych serdecznie gratulujemy! Gratulujemy także mamom (Izabela Maciukiewicz i Asia Przybyłek), które wylosowały Vouchery na najem sprzętu w naszej wypożyczalni!:) Dziękujemy za wspólną zabawę, pomoc przy organizacji i zaangażowanie Kinimodo - animacje dla dzieci, Konecki Matusiak Akademia Aikido KMAA, Pyrus Studio, Agat-Profit i wszystkim osobom które przyczyniły się do Pikniku:) Dziękujemy także za odwiedziny nas na Pikniku ekipie Projekt Maraton STK - Qlinarny Qń której udzieliliśmy krótkiego wywiadu, szczegóły wkrótce...Emotikon smile Na kolejnym pikniku widzimy się znów na koniec maja!!:) ZAPRASZAMY!!!


 


SALON i SKLEP
MAŁY GULIWER
ul. Miętowa 29/20
62-064 Plewiska
Tel. 605-580-290
(przed przyjazdem warto zadzwonić)

WYPOŻYCZALNIA
zapraszamy do naszego Salonu
godziny otwarcia w dziale kontakt
MAŁY GULIWER

Jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Odwiedź nas i przekonaj się :)
Salon z przyczepkami rowerowymi,
wózkami biegowymi i
nosidłami turystycznymi.
TEST & BUY
Zapraszamy!!
© Mały Guliwer 2012-2018 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl         Wersja serwisu:
 
^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »