+48 605 580 290 Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
Znajdziesz nas na
allegro
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
NASZE MARKI

nasze marki
 
PARTNERZY

Mamy-biegamy
BeFitMom-Olga Lipczyńska
karta dużej rodziny
Karta Rodziny dużej
Wielkopolska Karta Rodziny
Rodzina 5+
9. PKO Poznań Półmaraton - w strugach deszczu

1097m przebiegnięte w strugach ulewnego deszczu który towarzyszył nam od samego startu o godzinie 9:00, aż po dobiegnięcie o mety:( Szkoda że padało, bo plan był aby pobiec 9.PKO Poznań Półmaraton razem z naszą córką Wiktorią, która pierwszy raz przejechałaby w przyczepce biegowej taki dystans!! Nie mniej jednak zimno i padający deszcz nie sprzyjał bieganiu z młodą, tym bardziej że niedawno wyszliśmy w końcu z przeziębień i tego typu dziecięcych przypadłości! Będzie jeszcze okazja!:) Mimo niesprzyjającej aury, na trasie było widać wiele przyczepek biegowych co nas bardzo cieszy:) Mały wycinek galerii biegowej z trasy i mety prezentujemy poniżej:)

Szczerze powiem że po 2km nikt już nie zwracał uwagi na kałuże;) Szybka, stosunkowo płaska trasa sprzyjała rekordom!:) Mimo, że po Warszawie łydki jeszcze nie doszły do pełni sił, trzymałem stałe tempo, które na mecie przyczyniło się do wyrównania praktycznie życiówki z półmaratonu w stolicy, z czego się bardzo cieszę:) Najstarsze pokolenie Małego Guliwera ustanowiło nowy dla siebie rekord, zajmujac 10 miejsce w kategorii K60 z czasem 2:12:51!! BRAWO!!
Na mecie czekała nas miła niespodzianka, bo wbiegając w strefę zawodniczą czekał na nas półmaratonowy misiek, którego organizatorzy przygotowali dla najmłodszych uczestników! Córka dumna, miło zaskoczona, zresztą nie ona sama!:) Brawo Poznań!

Dużą reprezentację wystawiła grupa Mamy-Biegamy, w której sporo debiutantów stawiało swoje pierwsze kroki na takim dystansie! Każdy ukończył bieg, niektórzy pobili swoje dotychczasowe rekordy życiowe, czego z całego serca GRATULUJEMY!!!:)

Za rok znów biegniemy w Poznaniu!!:) Zapraszamy do galerii zdjęć:)

 


SALON i SKLEP
MAŁY GULIWER
ul. Miętowa 29/20
62-064 Plewiska
Tel. 605-580-290
(przed przyjazdem warto zadzwonić)

WYPOŻYCZALNIA
zapraszamy do naszego Salonu
godziny otwarcia w dziale kontakt
MAŁY GULIWER

Jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Odwiedź nas i przekonaj się :)
Salon z przyczepkami rowerowymi,
wózkami biegowymi i
nosidłami turystycznymi.
TEST & BUY
Zapraszamy!!
© Mały Guliwer 2012-2018 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl         Wersja serwisu:
 
^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »