+48 605 580 290 Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
Znajdziesz nas na
allegro
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
NASZE MARKI

nasze marki
 
PARTNERZY

Mamy-biegamy
BeFitMom-Olga Lipczyńska
karta dużej rodziny
Karta Rodziny dużej
Wielkopolska Karta Rodziny
Rodzina 5+
11. PZU Półmaraton Warszawski

Mamy za sobą kolejny start w półmaratonie!! Tym razem atakowaliśmy Warszawę:) To drugi z pięciu zaplanowanych startów na dystansie 21097m w tym roku, w celu zdobycia korony półmaratonów Polski!! Do Warszawy dojechaliśmy w sobotę, wybierając jako środek lokomocji PKP InterCity, które miło nas zaskoczyło jakością składu, szybkością i punktualnością:) Brawo PKP!:) Odbiór pakietów w hali na Torwarze przebiegł bez kłopotu, wystawa EXPO zaliczona ze wszystkimi nowikami biegowo - sportowymi:) a na koniec nie mogliśmy sobie odmówić tradycyjnego Pasta Party:) No i najważniejsze że zostało czasu na zwiedzanie Warszawy, okolic Sejmy i Senatu oraz spacer w okolice startu i mety aby dobrze rozplanować logistykę w dniu startu:) Pogoda dopisała, piękne słońce przyświecało od samego rana. Z hotelu na start było 1,5km, więc dobry dystans na roztruchtanie i rozgrzewkę mięśni! Na starcie pojawiło się ponad 13000 osób! Brawo za frekwencje! Start równo godzina 10:00. Trasa płaska, szybka, miejscami mocno wietrzna - szczególnie na mostach i wiaduktach z niespodzianką na 19km w postaci 400m podbiegu, który po takim dystansie wydał się pionową ścianą:( Było co robić!! Satysfakcja jest jednak ogromna, bo udało się poprawić wynik i ustanowić nową życiówkę z czasem netto: 1:46:58!!:) Gratulujemy wszystkim którzy ukończyli bieg!! 17.04.2016 atakujemy Poznań!!:)

 


SALON i SKLEP
MAŁY GULIWER
ul. Miętowa 29/20
62-064 Plewiska
Tel. 605-580-290
(przed przyjazdem warto zadzwonić)

WYPOŻYCZALNIA
zapraszamy do naszego Salonu
godziny otwarcia w dziale kontakt
MAŁY GULIWER

Jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Odwiedź nas i przekonaj się :)
Salon z przyczepkami rowerowymi,
wózkami biegowymi i
nosidłami turystycznymi.
TEST & BUY
Zapraszamy!!
© Mały Guliwer 2012-2018 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl         Wersja serwisu:
 
^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »