+48 605 580 290 Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
Znajdziesz nas na
allegro
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
NASZE MARKI

nasze marki
 
PARTNERZY

Mamy-biegamy
BeFitMom-Olga Lipczyńska
karta dużej rodziny
Karta Rodziny dużej
Wielkopolska Karta Rodziny
Rodzina 5+
9. Półmaraton Ślężański

W dniu dzisiejszym wybraliśmy się na 9. Półmaraton Ślężański. Jest to pierwszy w tym roku półmaraton, zaplanowany przez ekipę Małego Guliwera, w celu zdobycia Korony Półmaratonów Polskich 2016r:) Niestety... najstarsze nasze pokolenie, rozchorowało się strasznie.. i ze szmerami na oskrzelach i wysoką gorączką zostało w domu:( Pobudka o 5:00, wyjazd pół godziny później, żeby zdążyć odebrać pakiety i zaaklimatyzować się na miejscu:) START - godzina 11:00. Trasa trudna, bardzo wymagająca, suma długości wszystkich podbiegów to 9,3km.. więc całkiem sporo! Ale udało się! Nie daliśmy się górze!! Patryk wybiegał życiówkę wynoszącą 1:53:16!! Reszta ekipy, w tym zaprzyjaźniona grupa biegowa Mamy-Biegamy także dała radę!! GRATULACJE DLA WSZYSTKICH KTÓRZY UKOŃCZYLI BIEG!! Sama impreza świetnie zaorganizowana, dobra logistyka, pyszne jedzenie dla biegaczy na mecie, bez kolejek co ważne!! Pogoda zrobiła nam prezent w postaci pięknego słonecznego dnia! Czego chcieć więcej!!? :) A teraz... regenerujemy mięśnie i trenujemy dalej, bo 03.04.2016 startujemy w Warszawie na 11. PZU Półmaraton Warszawski.
 

SALON i SKLEP
MAŁY GULIWER
ul. Miętowa 29/20
62-064 Plewiska
Tel. 605-580-290
(przed przyjazdem warto zadzwonić)

WYPOŻYCZALNIA
zapraszamy do naszego Salonu
godziny otwarcia w dziale kontakt
MAŁY GULIWER

Jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Odwiedź nas i przekonaj się :)
Salon z przyczepkami rowerowymi,
wózkami biegowymi i
nosidłami turystycznymi.
TEST & BUY
Zapraszamy!!
© Mały Guliwer 2012-2018 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl         Wersja serwisu:
 
^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »