tel. +48 605-580-290   Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
 
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
BESTSELLERYPROMOCJE

 
PARTNERZY

karta dużej rodziny
Burley to amerykańska marka przyczepek rowerowych dla dzieci, której początki siegają 1978 roku. Dziś Burley jest znany na całym świecie z budowania sprzętu do transportu rekreacyjnego, który wyznacza standardy bezpieczeństwa, trwałości i przemyślanego projektu. Marka Burley oznacza dziś niezrównaną jakość, podobnie jak w 1978 roku.
 
Przyczepki rowerowe BURLEY są wielofunkcyjne, mogą stać się tradycyjną spacerówką, wózkiem do biegania, przyczepką rowerową lub nawet przyczepką do uprawiania narciarstwa biegowego. Przyczepki rowerowe Burley to dobra jakość w dobrej cenie. Przemyślana, lekka konstrukcja ułatwia prowadzenie i manewrowanie nawet w trudnym terenie. Duży bagażnik za siedziskiem pomieści duże zakupy lub ekwipunek na całodzienną wyprawę. Kabina z miękkim, regulowanym siedziskiem i przyciemnianymi szybkami bocznymi oznacza dla dzieci komfort podróży. Pięciopunktowe pasy chronią dzieci podczas przejżdżki. Odblaskowe tylne i przednie światła oraz paski odblaskowe po bokach przyczepki, gwarantują dobrą widoczność przyczepki z daleka.

Przyczepki rowerowe Burley są dostępne w wersji pojedynczej (Minnow, Solo) jak i podwójnej (Cub, D'lite, Encore, Honey Bee, Bee).
Przedstawiamy Wam najbardziej kolorową ofertę amerykańskich przyczepek rowerowych BURLEY.
Burley Cub X 2019 (2 os.) - amortyzowana przyczepka ze sztywnym dnem i regulacją oparcia, wygodne siedzisko premium, w zestawie kółko spacerowe, możliwość wózka spacerowego, biegowego, narciarskiego;
Burley Cub (2 os.) - amortyzowana przyczepka ze sztywnym dnem; możliwość wózka spacerowego, biegowego, narciarskiego;
Burley D'lite X 2019 (2 os.) - amortyzowana przyczepka, z regulacją oparcia, wygodne siedzisko premium, w zestawie kółko spacerowe; możliwość wózka spacerowego, biegowego, narciarskiego
Burley Solo (1 os.), D'lite (2os.) - amortyzowane przyczepki, możliwość wózka spacerowego, biegowego, narciarskiego;
Burley Honey Bee (2 os.) - funkcja przyczepki i wózka spacerowego (przednie kółko spacerowe w zestawie);
Burley Minnow (1 os.), Bee (2 os.) - podstawowe przyczepki Burley, funkcja wyłącznie przyczepki do roweru.

 
Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu oraz na testy do naszej wypożyczalni przyczepek rowerowych. Potrzebujesz porady w wyborze najlepszej przyczepki? Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze idealnej przyczepki dopasowanej do Twoich potrzeb.
Przyczepka rowerowa wózek Burley Honey Bee 2 os.


2099.00PLN

 1

Sortuj po   Producent

WYPOŻYCZALNIA i SKLEP
  • MAŁY GULIWER
  • ul. Miętowa 29/20
  • 62-064 Plewiska
  • tel. +48 605-580-290
  • email: sklep@malyguliwer.pl
  • wypozyczalnia@malyguliwer.pl
 
© Mały Guliwer 2012-2021 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »