^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »

tel. +48 605-580-290   Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
 
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
BESTSELLERYPROMOCJE

 
PARTNERZY

karta dużej rodzinyKategorie / Przyczepki rowerowe / Hamax

Hamax jest globalnym wiodącym producentem fotelików dziecięcych i przyczepek rowerowych. Wizją Hamax jest dostarczanie produktów promujących zdrowe formy spędzania wolnego czasu dla dzieci i ich rodzin. Korzenie firmy Hamax sięgają roku 1958 i ciągle rozwijają innowacyjne produkty do bezpiecznego transportu dzieci - na rowerze i na śniegu. Wszystkie foteliki, przyczepki i sanki dziecięce Hamax są poddawane dokładnym testom, aby zapewnić bezpieczeństwo, design i funkcjonalność przez cały czas. Wszystkie produkty Hamax są odpowiednio zatwierdzone i certyfikowane. Pierwszy fotelik dla dzieci został wyprodukowany w 1981 roku. Hamax jest liderem rynku fotelików dziecięcych w Skandynawii i jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych w Europie. Hamax to także uznany producent przyczepek rowerowych - posiada w swojej ofercie dwa modele przyczepek: Hamax Outback oraz Hamax Avenida.

Hamax Outback to wygodne, bezpieczne, amortyzowane i wielofunkcyjne przyczepki do przewozu dzieci. Hamax Outback może służyć jako przyczepka rowerowa bądź jako wózek spacerowy. Po dołożeniu zestawu do joggingu (jako opcja) może służyć jako wózek biegowy. Jako jeden z niewielu modeli na rynku Hamax Outback 2019 ma możliwość regulacji oparcia siedziska, dzięki czemu dziecko może wygodnie odpoczywać podczas jazdy.
Hamax Avenida to nowość w ofercie producenta. Hamax Avenida to wygodna i bezpieczna, wielofunkcyjna przyczepka do przewozu dzieci. Lekka, a jednocześnie mocna przyczepa rowerowa Avenida zapewnia najlepszą ochronę i płynną jazdę po mieście. I to nie tylko przyczepka - ten wielofunkcyjny wózek dziecięcy zamienia się w wózek spacerowy, po prostu zdejmując ramię roweru i bezpiecznie łącząc kółko spacerówki.
Przyczepki rowerowe Hamax Outback i Hamax Avenida są dostępne w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy także do naszej wypożyczalni przyczepek rowerowych na testy przyczepek Hamax.

Nie wiesz jaką przyczepkę rowerową wybrać? Zastanawiasz się od jakiego wieku mozna przweozić dzieci bezpiecznie w przyczepce? Zachęcamy do odwiedzenia naszej wypozyczalni i przetestowania sprzętu przed zakupem. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszego rozwiązania i udzielimy dobrego rabatu na zakup własnego pojazdu.

 
Promocje
Przyczepka rowerowa i wózek Hamax Avenida Twin 2 os. 2019 - używana


1400.00PLN

Przyczepka rowerowa wózek Hamax Avenida One 1 os.


2749.00PLN

Przyczepka rowerowa wózek Hamax Avenida Twin 2 os.


2999.00PLN

Nowości
Przyczepka rowerowa wózek Hamax Outback One 1 os. z przechyłem


4399.00PLN

Nowości
Przyczepka rowerowa wózek Hamax Outback Twin 2 os. z przechyłem


4699.00PLN

 1

Sortuj po   Producent

WYPOŻYCZALNIA i SKLEP
  • MAŁY GULIWER
  • ul. Miętowa 29/20
  • 62-064 Plewiska
  • tel. +48 605-580-290
  • email: sklep@malyguliwer.pl
  • wypozyczalnia@malyguliwer.pl
 
© Mały Guliwer 2012-2022 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl