^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »

tel. +48 605-580-290   Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
 
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
BESTSELLERYPROMOCJE

 
PARTNERZY

karta dużej rodzinyO nas

Wypożyczalnia oraz sklep Mały Guliwer - to rodzinny projekt, który powstał w 2012r. z chęci aktywnego spędzania czasu i podróżowania razem z dzieckiem (wówczas kilkumiesięcznym), a także w wyniku czystej konieczności – nasze mieszkanie zaczęło pękać w szwach od rosnącej góry sprzętów dla małych dzieci… wiele rzeczy było naprawdę potrzebnych, ale tylko przez parę tygodni czy miesięcy. Zaczęliśmy myśleć, co zrobić, żeby jednak korzystać z często wielkogabarytowych urządzeń najlepszych producentów a jednocześnie nie zginąć we własnym mieszkaniu pod ich natłokiem!

Doszliśmy do wniosku, że chcemy stworzyć alternatywę, aby rodzice, tacy jak my, nie musieli za każdym razem decydować się na spore wydatki i kupować całej masy „wartych posiadania” sprzętów turystycznych, tylko móc je zwyczajnie wypożyczyć na jeden lub dwa dni albo na dłuższe wakacje.

Prowadzenie wypożyczalni sprzętu turystycznego i specjalistycznego dla dzieci – Mały Guliwer zaowocowało współpracą z ogólnopolską grupą biegową www.mamy-biegamy.pl; bierzemy udział w organizowanych przez Mamy-Biegamy maroszbiegach dla początkujących, wpierając logistycznie młode mamy, które swoją przygodę z aktywnością po porodzie dopiero zaczynają; zorganizowaliśmy również "Pierwsze spotkanie biegowe" dla mam i ich dzieci na Cytadeli w 2015r, a potem kolejne edycje w 2016r., 2017r. oraz 2018r. Mamy za sobą liczne starty z naszą córką Wiktorią w biegach ulicznych, organizowanych na terenie Wielkopolski. Sukcesywnie staramy się wspierać młodych rodziców w aktywności sportowej. Z małym dzieckiem jest to możliwe!! Sprawdziliśmy to na sobie:)

Liczymy na to, że w ten sposób zachęcimy Państwa do spędzania z dziećmi, głównie w wieku 0-6 lat, większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Czas spędzony z dzieckiem w trakcie uprawiania sportu zacieśnia rodzinne więzi, umacnia relacje rodzic - dziecko, a także zaszczepia w dziecku sportową aktywność, jest szansą dla nas rodziców, by uchronić dzieci przed zbyt mocnym wpływem multimediów, uwalnia całą rodzinę od np. siedzenia przed telewizorem czy komputerem. Pokażmy naszym dzieciom, że warto się ruszać, że wspólna aktywność daje moc – moc radości, pozytywnych endorfin i po prostu zdrowie!

Oferta produktów wypożyczalni Mały Guliwer jest coraz dłuższa. Zapraszamy do wspólnego biegania ze swoimi dziećmi z wykorzystaniem wózków biegowych, wspólnej jazdy rowerem wraz z przyczepkami rowerowymi, czy też wspólnych wycieczek Nordic Walking z nosidłem turystycznym na plecach. Posiadamy sprzęt renomowanych producentów tj. Croozer, Thule Chariot, Burley, Qeridoo, Nordic Cab, Vaude, Deuter i wiele innych.  Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i specjalistycznego dla dzieci Mały Guliwer proponuje swoim Klientom renomowane produkty najwyższej klasy, które w licznych porównaniach zbierają najwyższe noty samych użytkowników - rodziców i ich pociech. Oddajemy więc Państwu w najem sprzęt sprawdzony i dostosowany do indywidualnych potrzeb – użyteczny, wygodny, czysty a co najważniejsze bezpieczny!

MAŁY GULIWER - dla aktywnych rodziców 

Mały Guliwer to obecnie sklep internetowy oraz stacjonarna wypożyczalnia ze sprzętem turystycznym dla dzieci. W naszym salonie możecie obejrzeć i przetestować najnowsze modele wielofunkcyjnych wózków sportowych dla dzieci. Z chęcią pomożemy Wam w wyborze idealnego wózka lub przyczepki, dopasowanego do Waszych potrzeb. Pomożemy Wam, doradzimy i zaoferujemy 
dobrą cenę na zakup. Serdecznie zapraszamy!
 

Justyna Sobkowiak 

 


 

WYPOŻYCZALNIA i SKLEP
  • MAŁY GULIWER
  • ul. Miętowa 29/20
  • 62-064 Plewiska
  • tel. +48 605-580-290
  • email: sklep@malyguliwer.pl
  • wypozyczalnia@malyguliwer.pl
 
© Mały Guliwer 2012-2022 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl