^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »

tel. +48 605-580-290   Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
 
WYPOŻYCZALNIA
 
SKLEP
 
BESTSELLERYPROMOCJE

 
PARTNERZY

karta dużej rodzinyAktualności / 9. PKO Poznań Półmaraton - w strugach deszczu

9. PKO Poznań Półmaraton - w strugach deszczu

1097m przebiegnięte w strugach ulewnego deszczu który towarzyszył nam od samego startu o godzinie 9:00, aż po dobiegnięcie o mety:( Szkoda że padało, bo plan był aby pobiec 9.PKO Poznań Półmaraton razem z naszą córką Wiktorią, która pierwszy raz przejechałaby w przyczepce biegowej taki dystans!! Nie mniej jednak zimno i padający deszcz nie sprzyjał bieganiu z młodą, tym bardziej że niedawno wyszliśmy w końcu z przeziębień i tego typu dziecięcych przypadłości! Będzie jeszcze okazja!:) Mimo niesprzyjającej aury, na trasie było widać wiele przyczepek biegowych co nas bardzo cieszy:) Mały wycinek galerii biegowej z trasy i mety prezentujemy poniżej:)

Szczerze powiem że po 2km nikt już nie zwracał uwagi na kałuże;) Szybka, stosunkowo płaska trasa sprzyjała rekordom!:) Mimo, że po Warszawie łydki jeszcze nie doszły do pełni sił, trzymałem stałe tempo, które na mecie przyczyniło się do wyrównania praktycznie życiówki z półmaratonu w stolicy, z czego się bardzo cieszę:) Najstarsze pokolenie Małego Guliwera ustanowiło nowy dla siebie rekord, zajmujac 10 miejsce w kategorii K60 z czasem 2:12:51!! BRAWO!!
Na mecie czekała nas miła niespodzianka, bo wbiegając w strefę zawodniczą czekał na nas półmaratonowy misiek, którego organizatorzy przygotowali dla najmłodszych uczestników! Córka dumna, miło zaskoczona, zresztą nie ona sama!:) Brawo Poznań!

Dużą reprezentację wystawiła grupa Mamy-Biegamy, w której sporo debiutantów stawiało swoje pierwsze kroki na takim dystansie! Każdy ukończył bieg, niektórzy pobili swoje dotychczasowe rekordy życiowe, czego z całego serca GRATULUJEMY!!!:)

Za rok znów biegniemy w Poznaniu!!:) Zapraszamy do galerii zdjęć:)

 


WYPOŻYCZALNIA i SKLEP
  • MAŁY GULIWER
  • ul. Miętowa 29/20
  • 62-064 Plewiska
  • tel. +48 605-580-290
  • email: sklep@malyguliwer.pl
  • wypozyczalnia@malyguliwer.pl
 
© Mały Guliwer 2012-2022 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl