+48 605 580 290 Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
  • baner
  • baner
  • baner
  • baner
MAŁY GULIWER i MAMY-BIEGAMY wspólnie zachęcają Was do bycia aktywną/aktywnym!
   

Mały Guliwer wraz z grupą Mamy-Biegamy wspólnie trenuje, biega na zawodach i uczestniczy w marszobiegach dla początkujących organizowanych przez Mamy-Biegamy. Mamy wspólną pasję - aktywne spędzanie czasu. Dzięki grupie, spotykamy na swojej drodze osoby pełne pozytywnej energii, wytrwałości, chcące zrobić coś dla siebie i ruszyć się po prostu z kanapy:) Wspólnie motywujemy się do aktywności fizycznej, wspieramy się w trakcie kontuzji i mobilizujemy do biegania, gdy aura za oknem nie zachęca do wyjścia z domu:) Mamy za sobą wspólnie zrealizowane eventy i szykujemy się na kolejne. Wszystkim chętnym biegającym mamom, tatom i nie tylko oferujemy nasz sprzęt na marszobiegi, biegi, wyjazdy i weekendowe wypady oraz urlopu. O wszystkich wspólnie realizowanych wydarzeniach informujemy na naszych stronach internetowych i profilach na Facebooku. Zachęcamy do dołączenia do grupy biegowej Mamy-Biegamy!!!

Grupa Mamy-Biegamy powstała w Poznaniu w 2015r., to tutaj zaczęła się biegowa przygoda Anety Frąckowiak (założycielki grupy). W Poznaniu poznała pierwsze osoby, z którymi umówiła się na wspólne treningi, które prócz kolejnych przebiegniętych kilometrów służyły wymianie doświadczeń biegowych, diety, zdrowego, aktywnego trybu życia, a także zawierania przyjaźni między członkami grupy.

Więcej o grupie mamy-biegamy znajdziecie Państwo tutaj.

      WSPIERAMY LOGISTYCZNIE      Bieg po zdrowie - Krzesiny - Lotnisko Wojskowe 29.08.2015


I rodzinne spotkanie biegowe - Cytadela 11.10.2015


Luboński Bieg Niepodległości 11.11.2015


Zimowe spotkanie biegowe - Cytadela 06.01.2016


Bieg Walentynkowy - Poznań Rusałka 13.02.2016


Biegowe Pozdrowienia:)
SALON i SKLEP
MAŁY GULIWER
ul. Miętowa 29/20
62-064 Plewiska
Tel. 605-580-290
(przed przyjazdem warto zadzwonić)

WYPOŻYCZALNIA
zapraszamy do naszego Salonu
godziny otwarcia w dziale kontakt
MAŁY GULIWER

Jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Odwiedź nas i przekonaj się :)
Salon z przyczepkami rowerowymi,
wózkami biegowymi i
nosidłami turystycznymi.
TEST & BUY
Zapraszamy!!
PRZYDATNE INFROMACJE
  • Twój koszyk
© Mały Guliwer 2012-2017 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl         Wersja serwisu:
 
^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »