+48 605 580 290 Justyna
wypozyczalnia@malyguliwer.pl

(0) 0.00 PLN
  • baner
  • baner
  • baner
  • baner

Wypożyczalnia oraz sklep Mały Guliwer - to rodzinny projekt, który powstał w 2012r. z chęci aktywnego spędzania czasu i podróżowania razem z dzieckiem (wówczas kilkumiesięcznym), a także w wyniku czystej konieczności – nasze mieszkanie zaczęło pękać w szwach od rosnącej góry sprzętów dla małych dzieci… wiele rzeczy było naprawdę potrzebnych, ale tylko przez parę tygodni czy miesięcy. Zaczęliśmy myśleć, co zrobić, żeby jednak korzystać z często wielkogabarytowych urządzeń najlepszych producentów a jednocześnie nie zginąć we własnym mieszkaniu pod ich natłokiem!

Doszliśmy do wniosku, że chcemy stworzyć alternatywę, aby rodzice, tacy jak my, nie musieli za każdym razem decydować się na spore wydatki i kupować całej masy „wartych posiadania” sprzętów turystycznych, tylko móc je zwyczajnie wypożyczyć na jeden lub dwa dni albo na dłuższe wakacje.

Prowadzenie wypożyczalni sprzętu turystycznego i specjalistycznego dla dzieci – Mały Guliwer zaowocowało współpracą z ogólnopolską grupą biegową www.mamy-biegamy.pl; bierzemy udział w organizowanych przez Mamy-Biegamy maroszbiegach dla początkujących, wpierając logistycznie młode mamy, które swoją przygodę z aktywnością po porodzie dopiero zaczynają; zorganizowaliśmy również "Pierwsze spotkanie biegowe" dla mam i ich dzieci na Cytadeli w 2015r, i szukujemy II edycję w 2016r. Mamy za sobą liczne starty z naszą córeczką Wiktorią w biegach ulicznych, organizowanych na terenie Wielkopolski. Sukcesywnie staramy się wspierać młodych rodziców w aktywności sportowej. Z małym dzieckiem jest to możliwe!! Sprawdziliśmy to na sobie:)

Liczymy na to, że w ten sposób zachęcimy Państwa do spędzania z dziećmi, głównie w wieku 0-6 lat, większej ilości czasu na świeżym powietrzu. Czas spędzony z dzieckiem w trakcie uprawiania sportu zacieśnia rodzinne więzi, umacnia relacje rodzic – dziecko, a także zaszczepia w dziecku sportową aktywność, jest szansą dla nas rodziców, by uchronić dzieci (też w przyszłości) przed zbyt mocnym wpływem multimediów, uwalnia całą rodzinę od np. siedzenia przed telewizorem czy komputerem. Pokażmy naszym dzieciom, że warto się ruszać, że wspólna aktywność daje moc – moc radości, pozytywnych endorfin i po prostu zdrowie!

Oferta produktów wypożyczalni Mały Guliwer jest coraz dłuższa. Zapraszamy do wspólnego biegania ze swoimi dziećmi z wykorzystaniem wózków biegowych, wspólnej jazdy rowerem wraz z przyczepkami rowerowymi, czy też wspólnych wycieczek Nordic Walking z nosidłem turystycznym na plecach. Posiadamy sprzęt renomowanych producentów tj. Croozer, Thule Chariot, Nordic Cab, Vaude, Deuter i wiele innych. Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i specjalistycznego dla dzieci Mały Guliwer proponuje swoim Klientom renomowane produkty najwyższej klasy, które w licznych porównaniach zbierają najwyższe noty samych użytkowników - rodziców i ich pociech. Oddajemy więc Państwu w najem sprzęt sprawdzony i dostosowany do indywidualnych potrzeb – użyteczny, wygodny, czysty a co najważniejsze bezpieczny!


Justyna i Patryk


 

SALON i SKLEP
MAŁY GULIWER
ul. Miętowa 29/20
62-064 Plewiska
Tel. 605-580-290
(przed przyjazdem warto zadzwonić)

WYPOŻYCZALNIA
zapraszamy do naszego Salonu
godziny otwarcia w dziale kontakt
MAŁY GULIWER

Jedyne takie miejsce w Wielkopolsce!
Odwiedź nas i przekonaj się :)
Salon z przyczepkami rowerowymi,
wózkami biegowymi i
nosidłami turystycznymi.
TEST & BUY
Zapraszamy!!
PRZYDATNE INFROMACJE
  • Twój koszyk
© Mały Guliwer 2012-2017 – wszelkie prawa zastrzeżone           Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl         Wersja serwisu:
 
^
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o ciasteczkach »